Biuro rachunkowe Duet - doradca podatkowy Jarosław Musialik Bełchatów WAPRO

Kontakt i adres

ul. 19 Stycznia
97-400 Bełchatów

tel./fax +48 44 633 08 86
mobile  +48 607 643 160

e-mail: biuro_duet@yahoo.pl 

pracujemy w godzinach :

       7.30 - 16.00

Kontakt księgowe:

Sylwia:          693-355-696

Monika P.:     663-740-286

Eliza M:         663-740-282

Kasia B:        663-740-283

Agnieszka M: 663-740-283

Alina R:        663-740-288

Ilona S:        663-740-288

Maria R:       663-740-176

Obsługa ZUS i Płac

Marylka:    663-740-285

Basia:       663-740-285

O firmie

Od  początku

Działalnością gospodarczą zajmuję się od roku 1986, najpierw w formie spółki z o.o następnie

od 1990 roku jako osoba fizyczna. Firma moja zajmowała się wówczas szerokim wachlarzem usług w szczególności związanych z eksportem i importem .

W wyniku nabytych doświadczeń zarówno w sferze prowadzenia działalności gospodarczej jak i księgowości w 1992 roku oferta firmy została wzbogacona o usługi księgowe oraz doradztwa podatkowego i tak powstało Biuro Rachunkowe DUET.

Rozwiązując problemy przedsiębiorców z urzędami skarbowymi zyskaliśmy zaufanie klientów, a ci z kolei docenili nas - polecając moje biuro kolejnym klientom.

W roku 1997 zostałem wpisany na listę Doradców Podatkowych.

Systematycznie podnoszone kwalifikacje, dobrze dobrana kadra sprawiły, że dziś jesteśmy firmą, w której zatrudnionych jest 12 osób, posiadamy zaufanie klientów zarówno z terenu Bełchatowa jak również z innych rejonów Polski.

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich firm z terenu Bełchatowa i okolic jak również do firm z innych regionów Polski.

Dlaczego  my

Wraz z pracownikami tworzymy doświadczony zespół nastawiony na rozwiązywanie najtrudnieszych

problemów księgowych. Szerokie spektrum firm o różnym zakresie działalności pozwoliło nam na

wypracowanie własnego modelu obsługi klienta.


Dzięki współpracy z nami uzyskacie Państwo:

- bezpieczeństwo

Biuro nasze dysponuje doskonałą kadrą, która pozwala nam na profesjonalne wykonywanie oferowanych usług. Dodatkowo objęci jesteśmy ubezpieczeniem OC Doradców Podatkowych.

- redukcję kosztów

Usługi biura są najczęściej tańsze niż zatrudnienie odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę wszystkie koszty tzn. wynagrodzenie wraz ze składkami na ubezpieczenia społeczne, różnorakie premie i bony okolicznościowe. Ponadto koszt popełnienia błędu przy własnoręcznie prowadzonej księgowości może być wysoki.

- oszczędność czasu

Nawet jeśli korzystacie Państwo z programów księgowych, to i tak wprowadzanie danych zajmuje sporo czasu, do tego dochodzi poszukiwanie informacji o aktualnych przepisach i wizyty w urzędach. Biuro wyręczy Państwa we wszystkim.

- pewność terminowej realizacji zleceń

Zapewniamy składanie deklaracji w urzędach w wymaganych terminach oraz w wymaganej formie.

- brak stresów

Wizyty w urzędach i kontakty z urzędnikami (zwłaszcza gdy nie mamy pewności czy wszystko obliczone jest prawidłowo) jak na razie nie należą do szczególnych przyjemności. Biuro wyręcza Państwa i w tym zakresie w ramach standardowej obsługi.

- kontrola podatkowa

Kontrola podatkowa nie musi być dla Ciebie uciążliwa, gdyż odbywać się może w naszym biurze podczas gdy Ty zajmujesz się swoim biznesem.

- system pełnomocnictw

Dzięki udzielonym nam pełnomocnictwom możemy w Twoim imieniu zmienić wpis do ewidencji działalności gospodarczej, zawiesić i odwiesić działalność, zwiększyć zakres działalności, zaktualizować regon, załatwić sprawy w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym, a także reprezentować Cię podczas kontroli skarbowej.

- aktualne informacje

 
W każdej chwili dane finansowe swojej firmy możesz uzyskać na E-mail, osobiście lub telefonicznie. Zajmij się tym, co potrafisz robić najlepiej, czyli - swoim biznesem. Nam pozostaw to, co prawdopodobnie zrobimy: taniej, lepiej i efektywniej. Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufności powierzonych nam informacji.

Szanowni Państwo, szczegóły oferty naszej firmy poznacie czytając dalsze części naszej strony. Sprawdźcie jak pracujemy oraz jakie usługi wykonujemy. SERDECZNIE ZAPRASZAMY


© www.bai.pl | © Doradca Podatkowy | INFO tel./fax. +48 44 633 08 86 tel. kom. +48 607 643 160 biuro_duet@yahoo.pl